Speciální členská výhoda 2+2 při nákupu vstupenek na utkání ČR vs. Norsko

Jako poděkování všem členům FAČR za vaši celoroční aktivitu ve fotbale v ČR, bychom Vám rádi nabídli výhodnou možnost koupě vstupenek na kvalifikační utkání české fotbalové reprezentace. Národní tým čeká v Edenu klíčový duel o udržení naděje postupu na světový šampionát. K tomu bude potřebovat podporu ze strany českých fanoušků. Právě aktivní hráči a lidé z českých klubů, pro které je fotbal celoživotní vášní, by na tribunách neměli chybět. Právě proto jsme si pro vás připravili speciální nabídku 2+2 vstupenky zdarma na utkání Česká republika vs. Norsko. Těšíme se na vás a pevně věříme, že nás čeká úspěšný a nezapomenutelný fotbalový večer.

Vstupenky objednávejte pouze na emailové adrese vstupenky@fotbal.cz a to od 27. října maximálně do 4. listopadu do 12:00, kdy tato akce končí. Členská výhoda nejde uplatnit na již rezervované vstupenky. Slevu je možné využít pouze zasláním emailu na danou adresu s níže uvedenými položkami.

Co vše je nutné do emailové objednávky uvést:

 • Jméno člena FAČR, který objednávku provádí a zároveň jeho číslo ID člena FAČR (k nalezení Databázi členů).
 • Preferovanou kategorii a sektor, kam si přejete vstupenky zakoupit. Dostupnost volných vstupenek do Vámi zvoleného sektoru si zkontrolujte na Přehledu sektorů. Jednotlivá sedadla nelze objednat.
 • Vámi zvolený způsob platby:
 • a) na fakturu – v tom případě rovnou uveďte fakturační údaje. Platba musí být na náš účet připsána do 7. 11. K objednávce bude připočten poplatek ve výši 100 Kč za rozesílku formou cenného psaní.

  b) hotově – platbu je možné provést pouze v hotovosti (ne kreditní kartou) v sídle STES, a. s., Diskařská 2431/4, Praha 6 - Strahov ve dnech pondělí až čtvrtek vždy od 9:00 do 12:30.

  Ceny vstupenek v jednotlivých kategoriích:
  • I. kategorie – 600 Kč/ks
  • II. Kategorie – 400 Kč/ks
  • III. Kategorie – 200 Kč‎/ks