Přijďte se bavit fotbal do Olympijského parku Rio – Lipno 2016!

Letní olympijské hry v brazilském Riu jsou zde! Český olympijský výbor si pro vás všechny společně s jednotlivými sportovní svazy připravil Olympijský park Rio – Lipno 2016, kde si budou moc návštěvníci vyzkoušet všechny možné sporty – olympijské i neolympijské.

Fotbal samozřejmě nemůže chybět! Kompletní seznam připravovaných akcí si můžete najít na www.fotbal.cz a www.olympijskeparky.cz! Zde ale představujeme vybrané fotbalové akce, které byste si na Lipně neměli nechat uniknout!


3.8.2016 - Turnaj 35+

Sestavte si svůj tým a přihlaste se ZDE

14.8.2016 – Turnaj smíšených trojic

Sestavte svůj smíšený tým a přihlaste se ZDE

14.8.2016 - Seminář pro trenéry přípravek - licence „Grassroots Leader“

Přihlaste se na tento kurz na tomas.maruska@fotbal.cz. Cena kurzu je zadarmo a kurz probíhá v hotelu Wellness Frymburk a na přilehlém hřišti od 9:00.

16.8.2016 – Walking Football pro věkovou kategorii 60+

Dorazte si zahrát fotbalovou novinku – walking football. Pokud je Vám nad 60 let, tak je tato akce přesně pro Vás. Nemusíte shánět celý tým, stačí přijít jednotlivě a dostanete příležitost zahrát si pěší fotbal s fotbalovými hvězdami – Antonínem Panenkou či Ladislavem Vízkem.

To samozřejmě není vše, můžete se těšit na spoustu exhibic a dalších fotbalových aktivit. Doražte za námi do Olympijského parku Rio-Lipno 2016!

Kompletní program fotbalových aktivit naleznete přehledně ZDE.