Fotbalová asociace České republiky a vaše členství | Být členem se vyplatí!

27.10.2016

Speciální členská výhoda 2+2 při nákupu vstupenek na utkání ČR vs. Norsko

Jako poděkování všem členům FAČR za vaši celoroční aktivitu ve fotbale v ČR, bychom Vám rádi nabídli výhodnou možnost koupě vstupenek na kvalifikační utkání české fotbalové reprezentace. Národní tým čeká v Edenu klíčový duel o udržení naděje postupu na světový šampionát. K tomu bude potřebovat podporu ze strany českých fanoušků. Právě aktivní hráči a lidé z českých klubů, pro které je fotbal celoživotní vášní, by na tribunách neměli chybět. Právě proto jsme si pro vás připravili speciální nabídku 2+2 vstupenky zdarma na utkání Česká republika vs. Norsko. Těšíme se na vás a pevně věříme, že nás čeká úspěšný a nezapomenutelný fotbalový večer.

27.10.2016

Členská soutěž o 100 lístků na kvalifikační utkání ČR vs. Norsko!

České reprezentanty čeká velmi důležitý zápas proti Norsku, který rozhodne o dalších šancích české týmu v boji o Mistrovství světa ve fotbale 2018! Naši hráči potřebují Vaši podporu a doufají, že se v pražském Edenu dočkají minimálně stejné atmosféry, jakou jim vytvořili fanoušci ve Vítkovicích. Máme pro Vás opět 100ks vstupenek, které dáme 50 výhercům naší soutěže. Soutěžní otázka je opět jednoduchá a snadno dohledatelná na www.fotbal.cz.

28.9.2016

Členská soutěž o 100 lístků na kvalifikační utkání ČR vs. Ázerbájdžán!

20.9.2016

Členská soutěž o 10 míčů PUMA

Fotbalová sezóna je v plném proudu a to znamená, že se každý týden odehrají stovky fotbalových zápasů napříč věkovými kategoriemi po celé republice. A co potřebujete pro odehrání utkání? No přece pořádný fotbalový míč a právě takový máme pro vás v nové soutěži! Celkem hrajeme o 10 míčů, které si mezi sebe rozdělí dva výherci, kteří správně odpoví na naši kvízovou soutěž.

4.8.2016

Přijďte se bavit fotbal do Olympijského parku Rio – Lipno 2016!

Letní olympijské hry v brazilském Riu jsou zde! Český olympijský výbor si pro vás všechny společně s jednotlivými sportovní svazy připravil Olympijský park Rio – Lipno 2016, kde si budou moc návštěvníci vyzkoušet všechny možné sporty – olympijské i neolympijské.